26° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

ASLAN BURCU YORUMLARI

Sevgili Aslanlar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, tek başımıza altından kalkmaya çalışsak da, başkalarının da bize destek olmasını, anlayış göstermesini bekleriz. Çünkü bizim de arzularımız ve isteklerimiz vardır.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, çevremize karşı elimizden geldiğince kibar davranmaya çalışırız. Fakat dayatmalar, baskı ve ters konuşmalar bizi gerginleştirir. Karşılıklı anlayışın zor olduğu, üstümüze yüklenildiği bu saatlerde önemli konularda tartışmayalım.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kuvvetli bir gözlem gücünün ve ustaca çözümlerin işaretçisidir. Özellikle iş girişimi, yakınlarınızla temas, yolculuk ve iletişime dayalı her alanda başarı olursunuz. Neyi istediğinizi veya nelerin sizi rahatsız ettiğini açıkça ifade edersiniz. Kimseden saklınız, gizliniz yoktur. Aklınıza koyduğunuz bir projeyi uygulama imkanı bulursunuz. Dostluklar, hedefler, maddi konuları tecrübeleriniz ışığında doğru şekilde değerlendirirsiniz.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif düşünmenizi sağlar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu