26° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

BALIK BURCU YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde maddi açıdan bizi destekleyecek kişilere ihtiyaç duyarız. Evli Balıklar bu dönemde, eşlerinin parasal durumuyla yakından ilgilenirler. Bir sıkıntı varsa, ortaklaşa göğüs gerilir. Boşanmak üzere olanlar, nafaka davasıyla uğraşırlar. İş ortaklığı yapacak Balıklar, öncelikle ortağın güvenilirliği üzerinde durmalı, mutlaka yasal bir sözleşme yapmalılar. Cinsel yaşam bu süreçte pek önemsenmez. Burada önemli olan iki kişinin nezaketli, uyumlu, paylaşıma dönük şekilde hareket etmesidir. Yeni evlenecek Balıklar bu dönemde kredi çekerek eksiklerini görebilirler. Tabii ki bütçenizin şartlarını mutlaka gözden geçiriniz. Güneş-Terazi sürecinde Balıklar ilişkide titizlenebilir, öyle her şeyi beğenmeyebilirler. Bu durumda partnerin sevgisi, ilgisi ve empatide bulunması gayet kıymetlidir. Eğer partner, düşündüğünüz kriterlere uygun değilse ilişkiyi sürdürmek yerine ayrılabilirsiniz.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, sorunlarımızı mantıklı bir şekilde çözmek isteriz. Sözgelimi başkalarından beklediğimiz anlayıştır, ilgidir ve bizi düşünmeleridir. Ancak hesabımıza uymayan durumlar, sadece kendini düşünen insanlar bizi sinirlendirir. Parasal konularda desteğe ihtiyaç duyarız.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailenizin geleceğini ilgilendiren konulardaki gelişmelerin işaretçisidir. Bu alacak, kredi, miras gibi hukuki konularda olabilir. Bir işle ilgili maddi bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek için gerekli kişilerle görüşebilirsiniz. Sosyal haklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bir evrak, protokol veya belgeyi hazırlayabilirsiniz. Ailenize ait bir mülk veya eşinizle alakalı bir parasal konu için gerekli yerlere başvurabilirsiniz.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşum etkisinde ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu