26° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

BOĞA BURCU YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkileri veya günlük hayatta huzur, uyum ve güzellik arzumuz yükseliyor. Siz de bilirsiniz ki, insan eğer kendini mutsuz hissediyorsa hiçbir şeyde verimli olamaz. Sağlık açısından da zorlanır. Bu süreçte, başkaların fikirlerini almak ve onlarla iyi bir diyalog kurmakta fayda var. Ben diye düşünmeyelim. Bizlik olgusu içinde hareket etmek huzurunuz açısından önemlidir. Durum böyle olunca hayatı bir terazi gibi düşünürsek, kefelerin dengede durması en baş koşuldur.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, gereksiz meseleleri kafamıza takabiliriz. Nazik ve ılımlı yaklaşımlar bekleriz. Alttan almaya çalışırız ancak bir şeyler istediğimiz gibi gelişmediğinde tepki gösteririz. Sorumluluk aldığımız konularda, başkaları rahat davranırsa, buna sabır göstermeyiz.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, önemli işlerinizi sabah saatlerinde halletmenizde yardımcıdır. Eğer önemli bir belge veya evrak varsa kontrolünü yapıp ilgili kişilere gönderebilirsiniz. Sağlık kontrolleri, rapor, tahlil, laboratuar incelemeleri için sabah saatleri gayet uygundur. Maddi konulardaki işlerinizi düzenlemek veya en acil olanları halletmek için bu görünüm size zihin açıklığı verir.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, bizi ümitlendiriyor. Derinlemesine düşünmemizi sağlayan bu enerji altında gerek özel gerekse toplumda hayatta karşımıza çıkan problemlerin gerisindeki gerçeklere ulaşabiliriz.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu