27° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bay ve Bayan İkizlerin çekici, nazik, hassas ve dengeli, uyumlu, nazik davrandığı zamandır. Güneş Terazi burcunda sen ve ben demek yerine biz olmayı bilmek gerekir. Paylaşımcı olun. Gerçekçi düşünün. İlişkide sorunlar varsa, üstünü örtmeyin. Nedenleri üzerinde birlikte düşünün. Ben haklıyım veya sen haksızsın yaklaşımları çözüm getirmez.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, nazik ve paylaşımcı yaklaştığımız halde, birileri sadece kendi çıkarını düşünür. Sorumluluklar zaten yorucudur. İnsanlar da bunu anlamadığında üstümüze geldiğinde sıkılırız. Doğal olarak ters konuşabiliriz.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, duygularımızı ifade edebilmenizde size cesaret veriyor. Uzun zamandır hislerinizi açıklamakta zorlanıyorsanız şimdi çekinmeden dile getirebilirsiniz. Bu görünüm, ailevi hayatınız, çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili karar vermenizi sağlar. Aşkta yanılmanın, zaman kaybetmenin önüne geçebilecek bu görünüm, aile içindeki iletişimi güçlendiricidir.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, hayatı güzel yönleriyle ele almamızı sağlıyor. Yaşamın anlamının, aldığımız her nefesin kıymetinin farkında oluruz. Huzuru içimizde hissederiz.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu