26° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

KOVA BURCU YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceğiz. Finansal açıdan duruma bakacağız. Hani bir destek bulursak veya şu andaki sıkışıklığın üstesinden gelirsek gayet iyi olacak. İdeallerimiz önemli. Seçimlerimizi yaparken bunun bize artısı ne olur diye bakacağız. Eğitim, akademik çalışmalar, yabancı ülke, şehir veya farklı kültürleri inceleyeceğiz. Belki de, hukukla ilgili önemli bir dava için koşturacağız. Eğitime, iş hayatına önem vereceğiz. Hedefimiz olacak. Politik tarzda davranacağız. Bu dönemde iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte bir hayli yüksektir.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, insanlarla aramızda güzel paylaşımlar, ılımlı konuşmalar olsun isteriz. Ancak sıkıntılarımız, sorumluluklarımız yüzünden yorgunuz. Karşımıza çıkan en ufak engelle bile baş etmekte zorlanırız.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümünde, hem aşk hem evlilik hem de sizin için önemli konularda hak ve adalet yerine bulur. Projeler istediğiniz şekilde yürür. Sizi destekleyen insanlarla karşılaşırsınız. Uzaklardan gelen haberler keyif vericidir. Bir arkadaşlık aşka dönüşür. Talih yüzünüze güler. Evlilik kararı verebilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Finansal anlamda desteklenirsiniz. Hakkınızın yendiğini düşündüğünüz konularda hukuki anlamda güçlenirsiniz.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, çevrenizle bağınızı ılımlı hale getirir. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Birilerinin bize dışarıdan mutlu-mutsuz-hatalı-eksik-güzel-çirkin diye değerlendirmesini kafanıza takmayın. Siz kendinizi nasıl görüyorsunuz, bu önemli.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu