26° Açık
  • EURO 7.40
  • DOLAR 6.29

TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sevgili Teraziler saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında burcunuz üzerinde etkili olacak Güneş, hem güçlü bir ifade hem de güzellik ve çekiciliğinizle ilgiyi üzerinize toplamanız mümkündür. İlişkide denge önemlidir. Her iki taraf da, birbirinin farklı yönlerine saygı duymalıdır. Tabii ki anlaşmak için kendinizden taviz vermeyin, sorunlar varsa bunların üstünü kapatmayın. Ancak saygı, sevgi, güven üçlüsünü gözeterek birbirinize yaklaşın. Bir yıl sonra Güneşin aynı noktaya teması, tüm Terazilerin yaş almaları demektir. Kişisel planlar yapılır, bir hedef belirlenir, fiziksel değişikliklere sıcak bakılır. Elbirliği, iş birliği gözetilir. Sizin gibi sosyal kişiler bu dönemde yeni arkadaşlar kazanır. Zorluklarla baş edebilmeniz ve hedefinize varmanız için kararlı olmalısınız.

Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, duygu ve düşüncelerimizi adil ve ılımlı şekilde dile getiririz. Ancak sorumluluklar ağırdır. Hele birileri sadece kendini düşünüp, sürekli bize dayatmada bulunursa canımız sıkılır. Bu saatlerde önemli kararlar verilmemeli, sakin olunmalıdır.

Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştıran kadersel bir işarettir. Bir iletişim, haberleşme, yolculuk veya bir projenin en başarılı şekilde tasarlanmasında, sunulmasında size ışık olur. Her zamankinden daha güçlü bir gözlemle hayatınızı gözden geçirirsiniz. Bugüne dek yaşananlar geride kaldı. Şimdi hakkınızı almak için sözel ifadeniz gayet güçlü. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Sosyal hayatta adınızdan söz ettirecek, ne kadar özel bir kişi olduğunuzu her halinizle dışa yansıtacaksınız.

Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, yaşam sevinci ve inancı yükselticidir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu